.

השאירו פרטים

אני, המשפחה והדרמה בחגים

נכון שקיץ וחם וחלקכם בכלל טרודים בענייני החופש הגדול והילדים שבבית וחגים זה רחוק ממכם כרגע כמו השמש מהירח, אבל תרשו לי להזכיר לכם לרגע, החגים אורבים לנו בפתח. סוף ספטמבר זה אוטוטו והחגים פה תוך חודש! באסה? אם כך, חגי תשרי הם הזדמנות מצוינת לעשות את העבודה על היחסים והמתחים במשפחה.


יש אנשים שעבורם החגים בחיק המשפחה הגרעינית או המורחבת הם אירועים משמחים וכיפיים, שולחן עמוס במטעמים, חברה טובה וצחוקים ויש אנשים שאצלם זה כרוך בקושי, כאב ואתגרים כי יש כעסים, ריבים או מתחים בין בני המשפחה.


יש אנשים שנמצאים לבד בחגים ויש כאלה שיושבים בשולחן מרובה משתתפים וחורקים שיניים מרוב תסכול ודרמות. יש את אלו שמצאו פתרון ובורחים לחו"ל ואת אלו שהולכים אל החברים. אבל איפה שלא תהיו, המתח שקשור במשפחה בתקופת החגים הולך איתכם והמתחים והלחצים קיימים ויתעוררו שוב לחיים בחג הבא.


אז השנה, לפני ראש השנה, קחו יוזמה, בואו לטפל ולעשות את העבודה בענייני המשפחה.
אני מזמינה אתכם להירשם לסדנה (אונליין) בת 3 מפגשים בה נחקור את המחשבות המלחיצות הקשורות לחגים ולמשפחה.

מנחת הסדנה - נורית אסנש


העבודה תומכת בי בחיי היומיום, ביחסים עם ילדיי, עם בעלי, בעבודה ובעסק, עם חברות ומשפחה מורחבת, בריאות ובכל דבר שקורה במציאות – החדשות, האסונות המלחמות וכל מה שקורה בעולם. היא מכניסה צלילות מחשבה ועוזרת לי לעשות בחירות ולקבל החלטות בצורה יותר מפוקסת והגיונית ופחות מתוך דרמה של רגשות, פחד, חרדה, דכאון, או סרטים על העבר והעתיד.

למדתי עם ביירון קייטי בשני "סקולים", ב -No-Body Intensive ועוד סדנאות באירופה. עשיתי קורס מאפשרים שנתי מקיף בארץ והשתתפתי בשלל קורסים וסדנאות בישראל ובחו"ל. בעלת ניסיון של מאות שעות עבודה.

מתי איפה וכמה?

מתי?

סדנת שישי אחה"צ בשעות 16:00-17:30, בתאריכים 6/9, 13/9, 20/9

איפה?

בנוחות ביתכם

כמה זה עולה?

360 ש"ח

לאנשים שהעבודה חדשה להם:

מפגש מקדים אונליין בין שעה וחצי בתאריך: 30/08 - 9:30-11:00

*עלות נוספת של 120 ש"ח למשתתף (230 ש"ח לשני המפגשים)

השאירו פרטים ונחזור אליכם בשמחה!

לפרטים נוספים: נורית אסנש 054-6449726

מדיניות ביטולים:

עד שבועיים לפני המפגש הראשון תקבלו החזר כספי מלא. לאחר מכן, החזר בניכוי 50 ש"ח דמי ביטול.

במקום לבטל, אפשר להמיר במפגש אישי אחד איתי אונליין או פיזית בחיפה.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.