.

אמא יקרה לי

היחסים עם אמא בונים את הזהות שלנו והיא זולגת אל כל אספקט בחיינו ולתוך כל מערכת יחסים שלנו עם אנשים אחרים, מבני/ות זוג, ילדים, חברות וחברים, ועד למעסיקים וכו'. יותר מכל, הזהות שלנו שמחוברת אל "אמא" פולשת אל מערכת היחסים שלנו עם עצמינו.
אם לדוגמה, אני מאמינה שאמא לא אוהבת אותי, מזניחה אותי, לא איכפת לה ממני, היא לא תומכת בי, לא מבינה אותי, לא מקשיבה לי, או שהיא מתעללת, משפילה או מרעילה אותי, איך אני אחיה את חיי כשאני מאמינה למחשבות האלה? ואיך אנהל את חיי אם אחקור את המחשבות והאמונות שלי ואגלה מי אני ללא הסיפור שלי על אמא?

 

קייטי כותבת:
"יש מחשבות עתיקות שימשיכו לעלות בתוככם, ואם לא תחקרו אותן, הן ישתלטו עליכם, לא משנה כמה אתם מוארים. עבורי, המחשבה העיקרית היתה, "אמא שלי לא אוהבת אותי". עבדתי על המחשבה הזאת, ועל תריסר גרסאות שלה, בכל יום במשך שנה שלמה... השתמשתי בארבע השאלות ובהיפוכים של העבודה, במשך שעות, לפעמים ימים, ידעתי שאני לא מתמודדת עם אדם: התמודדתי עם מושגים, ברגע שחקרתי את המושגים לגבי אמא שלי, התרתי את כל המושגים לגבי כולם ולגבי הכול." (מתוך תודעה חוזרת הביתה, עמוד 152).


לבת שלה, רוקסן, שהתלוננה כלפיה שלא היתה אמא טובה, קייטי הציעה להיות אמא של עצמה (to mother herself). זו מחשבה רדיקלית שעד היום כששיתפתי אותה עם אנשים, שמעתי יותר התנגדויות ופחות קבלה של הרעיון הזה.


בנימה אישית, כשחקרתי, גיליתי ועדיין אני מגלה איך אמונות שיש לי לגבי "אמא" משפיעים על חיי והקשר שלי עם עצמי, עם אחרים ועם העולם. ולכן, אני מזמינה אתכן/ם לסדנה בה נחקור את העסקים שלנו עם "אמא" באמצעות העבודה ונגלה איך אנו יכולים ללמוד לאהוב את מה שיש גם כשזה מאתגר.

מנחת הסדנה - נורית אסנש


העבודה תומכת בי בחיי היומיום, ביחסים עם ילדיי, עם בעלי, בעבודה ובעסק, עם חברות ומשפחה מורחבת, בריאות ובכל דבר שקורה במציאות – החדשות, האסונות המלחמות וכל מה שקורה בעולם. היא מכניסה צלילות מחשבה ועוזרת לי לעשות בחירות ולקבל החלטות בצורה יותר מפוקסת והגיונית ופחות מתוך דרמה של רגשות, פחד, חרדה, דכאון, או סרטים על העבר והעתיד.

למדתי עם ביירון קייטי בשני "סקולים", ב -No-Body Intensive ועוד סדנאות באירופה. עשיתי קורס מאפשרים שנתי מקיף בארץ והשתתפתי בשלל קורסים וסדנאות בישראל ובחו"ל. בעלת ניסיון של מאות שעות עבודה.

מתי וכמה?

מתי?

6 ימי חמישי בין השעות 19:30-21:00

תאריכים: החל מה 12.12 ועד ה 16.1

נפגש לשישה מפגשים (אונליין) + מפגש אפשור אישי איתי, (בחיפה או אונליין).

בין המפגשים ימשך התרגול בזוגות ובתרגול עצמי.

איפה?

בנוחות ביתכם. באמצעות תוכנת זום. (נא לוודא שבמכשיר בו אתם משתמשים מותקנת מצלמה, רמקול ומיקרופון. (אפשרי גם בסמארטפון רק שתצוגת המשתתפים מוגבלת.)

כמה זה עולה?

מחיר להרשמה מוקדמת, עד ה 1/12, 750 ש"ח

850 ש"ח  (המחיר כולל מפגש אפשור אישי חד-פעמי עם המנחה)

המלצה לאנשים שהעבודה חדשה להם:

נא לתאם שני מפגשים פרטניים מקדימים לסדנה (או מפגש אחד של שעתיים) לפני תחילת הסדנה כדי שנעבור על ה Basics . עלות 400 ש"ח

לפרטים נוספים והרשמה

נורית אסנש, טלפון\וואטסאפ: 054-6449726

פייסבוק: http://www.facebook.com/theworkwithnurit

 אימייל: nuritasnash@hotmail.com

מדיניות ביטולים:

 עד שבועיים לפני תחילת הסדנה, יוחזר הסכום בניכוי של 50 ש"ח. בשבועיים שלפני הסדנה יוחזר הסכום בניכוי 150 ש"ח.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.