.

האם אתן באמת רוצות לדעת את האמת?

מוזמנות לצאת יחד לחמישה מפגשי עומק (סה"כ 25 שעות)

איפה?

בכפר האורנים (ליד מודיעין)

מתי?

5 ימי שישי:

11.10, 18.10, 1.11,25.10, 8.11

בין השעות: 9:00-14:00 (5 שעות כל מפגש)

כמה?

1750 ש"ח

 

*הסדנה מיועדת לאלו המכירים את השיטה ורוצים להעמיק, לחקור, למדוט, לחוות ולתרגל

מדבר אליכן/? מזמין? מסקרן?

 

השאירו פרטים:

במה העבודה יכולה לסייע?

הפחתה או הקלה במצבי לחץ, מתח וחרדה.

הבנת מקור הכעס, ושינוי תדירות ועוצמת התגובה.

העמקה של חיבור ואינטימיות במערכות היחסים המשמעותיות לנו עם בני הזוג, הורינו, ילדינו ועם עצמנו.

חוויה של חיות, יצירתיות, ומשמעות

המסייעת בתפקוד משופר, התנהלות יעילה וקבלת החלטות

בסדנה נלמד ונתנסה בשיטת 'העבודה', נבין ונלמד באופן מדויק ובהיר לזהות את 'הסיפור שלנו' ונחווה את החופש, השלווה והבהירות שנוצרים לאחר תהליך החקירה.

היופי בשיטת 'העבודה' הוא שהרבה מאוד טקסטים רוחניים מדברים על ה'מה' - מה זה להיות חופשי - ואילו ביירון קייטי מלמדת אותנו את ה'איך' - איך להשיג את החופש הזה, איך לשחרר את התודעה שלנו מהסיפורים ומהאמונות שאת חלקם הגדול אימצנו עוד בילדותנו, בלי לבחון אותם, בלי לבדוק את אמיתותם". ה"עבודה" עוזרת לנו להבין מה זה אומר באמת להיות בעסק שלנו וכיצד להתמודד עם כל מה ומי שאינו בשליטתנו. הדרך שלה מאפשרת, מזמינה. היא איננה מנסה לגרום לנו להשתנות. היא איננה מכוונת אותנו לשפר את עצמנו במאמץ, אלא רק לעצור, להתבונן, להתעורר ולראות את טבענו האמתי, שם תמיד, מחכה לגילוי, לנגיעה.

מה נעשה בסדנה?

בסדנה נעבוד על יחסינו עם אנשים שונים בחיינו, ודרך כך, על יחסינו עם עצמנו.
נעמיק בדקויות מציאת סיטואציה וכתיבת דף העבודה מתוכה. נזהה ונתחבר לרגשות שמספרים לנו על האיכויות השונות של המחשבות שלנו. ניווכח לדעת מה המחיר שאנו ויקירינו משלמים כשאנחנו מאמינים למחשבות מלחיצות. בעזרת ההיפוכים, נתווה לעצמנו מדריך עם הוראות ההפעלה ליחסים משמעותיים עם האחר ועם עצמנו.
הסדנה מציעה מרחב בטוח ונקי של ה"עבודה" המאפשר צלילה והעמקה אל תוך עצמנו.
נתנסה באופן אישי בעבודה קבוצתית מונחית, ובעבודה בזוגות.

אודות המנחה - קרן זפרני

העבודה נכנסה לחיי לראשונה בשנת 2008 ומאז חיי השתנו לבלי הכר. חוויתי 5 סקולים – ארבעה מהם כצוות, ובשנת 2011 השתתפתי ב- TURN AROUND HOUSE באוהיי, תכנית בה עושים את העבודה 28 ימים ברציפות מהבוקר עד הלילה. באמצעות תהליך החקירה וההתבוננות, למדתי לזהות ולקחת 100% אחריות על האמונות והמחשבות להן מאמינה, ולתגובות שלי הנובעות מכך.

למדתי להיות קשובה לקול הפנימי ולרגשות שעולים בי. למדתי לנסח את המחשבות להן אני מאמינה בסיטואציה מסויימת, חקרתי אותן וחייתי את ההיפוכים שמצאתי הלכה למעשה. בעקבות התהליך, מערכת היחסים שלי עם עצמי ועם הסובבים אותי השתנתה באופן קסום ומשמעותי.

"העבודה" אינה טכניקה או עוד שיטה. עבורי, "העבודה" הינה אורח חיים, היא חלק בלתי נפרד מחיי.המלצות

בשקט, בעדינות ובתבונה רבה, קרן הובילה אותי אל תוך נבכי נשמתי. באמצעות החקירה וההיפוכים תהומות של מצוקה הפכו למישור פורח מלאים בהבנה, בחיוך ובשלווה

דורית

הסדנה נתנה מענה רחב, הרבה מעבר לציפיות שלי. למדתי כל כך הרבה וכל כך לעומק שאפשר בהחלט לומר שהסדנה עם קרן, ואופן הלימוד שלה שינו את חיי. 

אפרת

הנוכחות, הידע, העומק והניסיון של קרן אפשרו לי לצלול פנימה ולגלות אמת פנימית שלא הייתי מודעת אליה. 

אירית

קשה לי לסכם במילים את החוויה המיוחדת במינה שחוויתי בסדנה עם קרן. זו הייתה חוויה מטלטלת, מעצבת ופותחת אופקים חדשים

שוש

בזכותך עברתי תהליך מדהים! בכישרונך האדיר הצלחת להסיר ממני את כל הציניות והסקפטיות. היכולת שלך להכיל, להתרגש, ללוות ולהוביל איפשרו לי להתבונן בתוככי נפשי ולזהות את המחשבות שמנהלות אותי. זכיתי להיות מלווה על ידך וזכיתי לטעום את תחילתה של האמת לאמיתה בחיי.

ורד

אני רוצה להמליץ על קרן כמנחה לשיטת העבודה. היכולת המופלאה שלה לראות דברים, לכוון למקומות שלפעמים צריך עזרה להגיע אליהם, יכולת ההכלה שלה, הסבלנות והאכפתיות, הפכו עבורי את המפגשים בקבוצה למשפחתיים, אינטימיים ונעימים

לאה

הקורס מהנה, מרתק, לא פשוט אך יכול לחולל שינויים מהותיים ומשמעותיים בחיים. קרן מנחה ומאפשרת מקצועית, מתייחסת, קשובה, מורה לחיים, נהדרת! ממליצה בחום!!!!

עידית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בשמחה!

לפרטים נוספים: קרן זפרני 050-6848228

מדיניות ביטולים:

עד שבועיים לפני המפגש הראשון תקבלו החזר כספי מלא. לאחר מכן, החזר בניכוי 50 ש"ח דמי ביטול.

 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.