.

הירשמו עכשיו ונחזור אליכם עם עוד פרטים

עקרונות העבודה של ביירון קייטי

"העבודה" מסייעת לנו לראות שהמקור לסבל שלנו איננו טמון במציאות עצמה, בהתרחשויות, באירועים ובדברים כפי שהם, אלא בהצמדות שלנו למחשבות והאמונות שלנו על המציאות, על עצמנו ההתרחשויות והאירועים.

מסיבה זו, "העבודה" עוזרת לזהות, להתבונן ולטפל במחשבות והאמונות המכאיבות שמעצבות לנו את חווית החיים.

מחשבות מכאיבות הן מחשבות המתווכחות עם מה שיש, או מפרשות באופן מוטה/שגוי את המציאות.

מחשבות שמספרות לנו שדברים אמורים להיות אחרת, שמה שיש אינו מספיק, או לא לטובתנו, שאנו רוצים או צריכים שדברים ישתנו על מנת שנוכל להיות בטוב.

מה נלמד בסדנה?

  • נלמד לעומק את שלבי העבודה.
  • נלמד כיצד לעבוד עם דף שפוט את רעך בצורה אותנטית ויסודית.
  • נעבוד על נושאים שונים כולל - קונפליקטים עם אחרים, ביקורת, קנאה, השוואתיות לאחרים, אשמה ובושה, שיפוטים עצמיים, שיפוטים על הגוף, הגשמה עצמית, קבלת החלטות, פחדים מהעתיד.
  • נלמד לחוות את התהליך של החקירה כמדיטציה, ולהחזיק את התהליך עבור אחרים.
  • נעמיק את יכולות הריכוז, ההתבוננות והחיבור לעצמנו ולהדרכה הפנימית.

איך תרגול העבודה עוזר לאנשים?

"בעקבות הקורס חיי המשפחה שלי השתפרו פלאים. אני יותר בטוחה בעצמי, אני יודעת להגיד לא ולנהל דיאלוגים מקרבים. יש הרבה יותר הרמוניה בבית". דינה

"ככל שאני מתרגלת את העבודה שמתי לב שיש לי הרבה יותר בטחון, ויותר נוח לי בסיטואציות חברתיות ואירועים משפחתיים" רויטל

"בעזרת תרגול השיטה נפטרתי לחלוטין מהתקפי החרדה שהיו תוקפים אותי לפחות פעמיים בשבוע" חנה

"השיטה נתנה לי כלי לתמיכה והבה עצמית ואני פחות זקוקה לאישור מאחרים." שולי

"אני פחות כועסת ומופעלת מדברים קטנים שאנשים עושים. אני מבינה יותר מה חשוב, ואיך לקרוא סיטואציות בצורה שמשאירה אותי בעסק שלי." עינת

ליבת העבודה במילותה של קייטי

מנחה הסדנה - זיו אשר

העבודה נכנסה לחיי לראשונה בשנת 2008. זמן מה תרגלתי על אש קטנה עד שהחיים הפגישו אותי עם התנסות שביקשה עבודה יותר רצינית - מחלתו ופטירתו של בן זוגי מסרטן. זה היה מסע עצמתי מלא התמודדויות, אתגרים ואהבה. מתוך הרצון להתמודד עם הפרידה באופן התומך ביותר הצטרפתי לקורסים המלמדים את העבודה בצורה מעמיקה ומשנת חיים. למדתי בקורס מאפשרים של "פתח למחשבה", בתכנית השנתית של ד"ר שחר לב ארי, נסעתי לשני- School for The Work, פעם כמשתתפת ופעם כצוות, השתתפתי ב-3 ריטריטים בשוויץ - "being with byron katie" פעמיים כמתורגמנית לעברית. מאפשרת ומנחה מורשית מטעם "העמותה הישראלית לשיטת העבודה". ממשיכה לחיות, לנשום, להתמסר לתרגול משנה החיים הזה.

מתי איפה וכמה?

מתי?

ימי שני 10.00-13.00 , מתאריך: 16.12.19

30.12.19, 6.1.20, 13.1.20, 20.1.20

איפה?

פרדס חנה 

כמה זה עולה?

1,100 ש"ח - מחיר מלא

950 ש"ח - בהרשמה מוקדמת ל-5 הנרשמים הראשונים

עדויות ממשתתפים

זיו מבחינתי מנחה מעולה! מאוד מקצועית ומכילה, יודעת להלך בין הטיפות ולהיות רגישה לכל משתתפת ולהחזיר את השיעור למסלולו בצורה נעימה ומכילה. בנוסף, אני מרגישה שהיא ממש מבינה. וקולטת אותנו לעומק, כיוון שיש לה מענה רציני ומקצועי על כל שאלה או תהייה או אפילו טענה שאנו מעלות. לסיכום, אני מרגישה שזיו מצליחה להעביר לי גם את רוח השיטה ולא רק את הפן הטכני. הקורס מחדש ומרחיב וממש מעשיר את עולמי, אני מאוד אוהבת להגיע לקורס ושמחה ומאושרת שקיבלתי את ההחלטה להירשם. כמעט בכל שיעור אני יושבת עם פה פעור ומתפעלת מהשיטה הפשוטה והגאונית.

אני כל כך שמחה שפגשתי אותך ושדווקא איתך היתה לי חווית החשיפה המשמעותית לשיטה ושלמדתי ממך המון המון ויש עוד מה .ושדברים שאמרת חרוטים אצלי עמוק בזיכרון, מרגישה שהעברת לי את המסר הכי קרוב ומדויק לשיטה ולדרך ממש כמעט כמו ללמוד מקייטי עצמה.

אוהבת ומעריכה אותך מאוד ❤💜

אביבית שפירא

"תודה לך על הדרך המדהימה שעשית איתנו בשיטת העבודה, בנעימות , בכנות, בסבלנות, באורך רוח, בגובה העיניים. ידעת לנגן היטב את התווים של שיטת העבודה, בדרכך היחודית, ידעת מתי לדבר ומתי לחשות , מתי להמשיך ומתי לעצור, מתי להקל ומתי להקשות. ואנחנו זכינו לניגון ערב, שממשיך איתנו בהמשך דרכנו, ניגון שמצליח לסייע לנו לסבול פחות, להמשיך לחקור את המחשבות ולהשתחרר ממועקות. בהצלחה בהמשך דרכך ותזכי להמשיך לנגן את שיטת העבודה לעוד הרבה..." 

ורד לויה

זיו יקרה, סיימנו שני מחזורים של אימון בהדרכתך בשיטת "העבודה" של ביירון קייטי, ולי זה לא מספיק. מחכה לעד קורס בהנחייתך. כמי שלמדה המוני קורסים במשך חיי הארוכים, הלימוד איתך היה יוצא דופן ויעיל במיוחד. העובדה שהצלחתי גם בעצמי לטפל ברגעים קשים שעברו עלי, קשורה לכישורי ההדרכה המיוחדים שלך, לרגישות , לסבלנות ולחוכמה שניחנת בהם. שמחה שהתוודעתי לשיטתה של ביירון קייטי דרכך. מודה על הדרך שעשיתי איתך ומחכה בקוצר רוח להמשיך "ולעבוד". בהערכה ובאהבה.

תמי מושקוביץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בשמחה!

לפרטים נוספים: זיו אשר 052-7737334

מדיניות ביטולים: עד שבועיים לפני – החזר של 90%. בשבועיים שלפני הסדנה- יוחזר הסכום בניכוי 250 ש"ח.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.