.

על טום

טום קומפטון הוא מאפשר מוסמך ומנחה של ה"עבודה" של ביירון קייטי ועובד עם ארגונים, יחידים וקבוצות בכל העולם. הוא מתרגל את העבודה מזה 18 שנה והיה איש צוות ביותר מ-25 מבתי ספר של קייטי מאז 1999.


"בחוויה שלי, העבודה לא משאירה דבר בחוץ. מאז שהתחלתי ליישם את העבודה בחיי בצורה יומיומית, היחסים שלי עם כל נושא וכל אדם בחיי, השתנו ללא היכר. כל מערכות היחסים שלי, כל האינטראקציות, המחשבות, הרגשות, האירועים, כל דבר שתשומת הלב שלי נחה עליו, הופך עם ה"עבודה" למתנה, לנשיקה, לנדיבות לקבלה שמותירה אותי מלא בהכרת תודה והתרגשות לגבי החיים.

ה"עבודה" ממשיכה לפתוח אותי לעוד דרכים מעשירות ומכלילות של התמודדות עם "מה שיש". היא עוזרת לי לקחת אחריות, לראות בברור את חלקי בהתרחשויות היומיומיות ומשחררת אותי מתפקיד הקורבן. היא עוזרת לי להכיר "אני עשיתי זאת, זה קרה, אלו התוצאות". ומשחררת אותי להתחיל עכשיו.

העבודה הינה מתנה עצומה שעזרה לי לזהות פגיעות מעברי, ואת המחשבות שמתחזקות את ההפגיעות הזו. בחוויה שלי, כל עוד לא פגשתי את המחשבות בהבנה, הן המשיכו לנהל ולסבך את חיי. כיום זה הפך אוטומטי עבורי, לזהות את הרגעים בהם אין בי מקום למה שיש, ולזהות את הסיפור שאני מספר לעצמי שגורם לי להתנגד למה שיש (חסר סיכוי) במקום לעבוד עם מה שיש. שוב ושוב העבודה מראה לי שהדבר הכי גרוע שיכול לקרות בחיי יתן לי את החופש שלי בהיותו הדבר הבא לעבוד עליו".

טום קומפטון

מה בסדנא?

איפה?

מקום: במרכז גוף נפש

רחוב שבטי ישראל 103 ב', רמת השרון

הסדנה מתאימה למנוסים בעבודה.

טום יעביר את הסדנה באנגלית, את התרגול ניתן יהיה לעשות בעברית.לו"ז הסדנה:

2.10 רביעי -  9:30-17:00

3.10 חמישי - 9:30-17:00

4.10 שישי -  9:30-16:00

5.10 שבת -   9:30-17:00

6.10 ראשון - 9:30-17:00


עלות:

 2.200 ש"ח

*במקום תעמוד לרשותנו עמדת קפה ותה עם כיבוד קל. יש לדאוג לארוחות עצמאית.

משתתפים מספרים על הסדנא עם טום

"כל אפשרות להיות בנוכחות האדם שמחובר לאמת זו אפשרות נוספת למצאו את המקום אצל כל אחד מאיתנו". 

בלה קיט

"ממליצה בחום על הסדנה עם תום. אישיות חמה, אוהבת ,תומכת. תענוג לצפות בו ולשמוע אותו מעביר את תכני העבודה". 

נילי סהר

"טום מקסים ומשדר שלווה וחוכמה אינסופיים. הצפת המחשבות נעשית בדרך שונה ומעניינת. שילוב קטעי הקריאה, מעצימים את עומק החוויה. הקבוצה הקטנה מאפשרת אווירה אינטימית ואישית". 

אלונה אורן

"טום מביא איתו איכות של שקט, אהבה ללא תנאי ואת העבודה כדרך חיים. זה מעורר השראה לראות איך הוא ניגש לאירועים שעולים בחיים ואיך העבודה נוכחת בכל מילה ורעיון שלו".

אופיר ברנשטם

"טום מנחה מדהים מלא אור אהבה, שלווה, צולל לתוך עומק בהדרגה, בעדינות, בחיוך חם אוהב, בשקט וכבוד למרחב, לאנשים, לכל המתרחש. זיו מארגנת מדהימה, עדינות , לב אוהב , משרה נינוחות ושלווה ועוד ועוד...תודה עמוקה !" 

מירב אינזלברג

טום קומפטון מחבר את ה"עבודה" לחיים דרך מסע מרתק שנוגע גם בשאלות פילוסופיות עמוקות וגם בדילמות מעשיות יומ-יומיות. מודה לעמותה על המפגש עם טום וההזדמנות להשתתף בסדנה מיוחדת ומעוררת מחשבה". 

אליז שזר

גם בטלפון: 052-773-7334 זיו

שריינו מקום!

מלא/י את הפרטים מטה 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.